Contact

Kinderdagverblijf Kinderlach is gelegen in Moeie 18 A, 9900 EEKLO, naast AZ Alma. Ook het bureau van de dienstverantwoordelijke van de dienst voor opvanggezinnen is op dit adres.

Moeie 18 A
9900 EEKLO
tel. : 09 377 37 27
fax : 09 327 02 12
ondernemingsnummer kinderdagverblijf: 0450 275 186

Petra Van Deynze (leidinggevende): kinderdagverblijf@kinderlach.be
Marian Matthys (inschrijvingen): marian@kinderlach.be
Greta Claus (maatschappelijk werkster): greta@kinderlach.be
Carine Adriaenssens (preventieadviseur): carine@kinderlach.be
Christine Van De Gehuchte(personeelsbeleid en pedagogisch beleid): christine@kinderlach.be
Lien Van De Woestyne (administratie): lien@kinderlach.be

 

 


Grotere kaart weergeven

Uw naam (*)

Uw e-mail (*)

Uw bericht